Oferta - Klamki

Klamki Verdi

Marka powstała z myślą o Klientach, szukających eleganckich i oryginalnych elementów wykończenia. Tak jak w muzyce o harmonii i pięknie dzieła decydują pojedyncze nuty, tak w urządzaniu domu – to detale stanowią o jego niepowtarzalności i klimacie. Dlatego pragniemy, aby nasze klamki z czystego, szlachetnego mosiądzu zawsze odznaczały się wyjątkowym wykonaniem i stylem.

Włoski styl – klamki z włoskim charakterem

Wszystkie produkty Verdi powstają we Włoszech. To właśnie w Italii, ponad dwustuletnia tradycja wzornictwa połączona jest z dbałością o najmniejsze detale. Dynamiczny rozwój włoskiego designu wpłynął na wygląd wnętrz na całym świecie. Czerpiemy z niego pomysły, by marka Verdi jak najlepiej oddawała ducha współczesności, bez zapominania o swoich korzeniach.

Jakość

Gwarantujemy produkty najwyższej jakości. Cały asortyment Verdi produkowany jest we Włoszech tylko z najlepszych materiałów. Głównym z nich jest czysty, szlachetny mosiądz. Jego wyjątkowe właściwości zapewniają naszym klamkom niezmienny wygląd przez wiele lat, co w połączeniu z ręczną obróbką wszystkich elementów pozwala osiągnąć doskonały efekt.

Idealna równowaga

Pragniemy by każda z naszych klamek była idealnie skomponowana i w połączeniu z drzwiami nadawała harmonię całemu wnętrzu. Chcemy aby produkty Verdi były tak wyjątkowe jak nasi Klienci, którzy równie mocno jak mieszkać, pragną żyć i cieszyć się wyjątkowym wnętrzem.